Smartwatch A1 – laikrodis, originalus produktai, pirkti dabar, atsiliepimai, kaina

Smartwatch A1 - laikrodis, originalus produktai, pirkti dabar, atsiliepimai, kaina
[Total: 0    Average: 0/5]

Žvilgsnis į išmaniųjų laikrodžių, bet pirkti ir tada dažnai

verčia būtinybė juos imti? Turiu gera žinia jums! Šiandien pas mane paviršutiniškai peržiūrai buvo nebrangu ir, svarbiausia, ilgai gyveno protingas laikrodis vadinamas Nr.1 ​​F2.

Įranga: h4>

Chip: Dialogas DA14580

“Bluetooth” versija: “Bluetooth” 4.0

Apsauga įvertinimas: IP68

Elementas galia: baterija CR2450

Standartinė baterija talpa: 550 mAh,

Laikas budėjimo režimu: pranešė, apie 1 metus

OS palaikymas: “Android 4.3” / “iOS 7.0 ir aukščiau

funkcijos:

– rodymo laikas, data, žadintuvas ir chronometras

Pranešimas apie įeinančius skambučius, SMS ir įvykius iš įdiegtų programų

– žingsniamatis suskaičiuoti atstumą ir kalorijas, miego stebėjimo, termometru ir aukštimatis;

– nuotolinio valdymo kameros;

Rinkimo matmenys: 5.6 x 5.6 x 1.68 cm

matmenys apie: 23 x 2.2 cm

Svoris: 80 g

dėžė:

Nustatyti: žiūrėti ir vadovas

Išvaizda h4>

Šiame modelyje gamintojas nukopijavo, su tam tikrais pakeitimais, elementai išvaizda parašo modelių G-Shock Master G GG1000RG-1A.

Byla ir dirželis laikrodis yra pagamintas iš juodos spalvos su sidabro akcentais, tačiau yra modelių su žalios ir mėlynos atspalviai.

pusių, dideli mygtukai ir valdyti laikrodį.

Dvigubas užsegimas ir dirželis turi daug skylių, todėl žiūrėti tinka liesas rankas (net aš vis dar keletas yra) ir didelio vyrų ir kur jie atrodo labiau tinka:)

Atgal tvirtinamas su 4 varžtais, kurie yra paslėpta po šoninių plokščių.

Ekranas čia nėra OLED arba IPS matrica, kaip ir daugelyje kitų modelių, bet tik skystųjų kristalų, kaip įprastu elektroninis laikrodis. Ir apšvietimas tas pats.

Jei kai kurie gali atrodyti “nemadinga”, o ne modernus, bet būtent dėl ​​to, suporuotas su talpus akumuliatorius-laikrodį turi įspūdingą baterija.

Apskritai, laikrodis yra puikus ir žiauriai 🙂 surinkti Dydis: 5.6 x 5.6 x 1.68 cm

Tikrai ne plonų moterų rankas kaip mano xD

Bet vidutinis Vyras ranka yra ne tiek išsigimęs

Laikrodžiai darbą h4>

Kai įjungta, ekrane rodo laiką, savaitės dieną ir piktogramų požymiais skirtingų funkcijų aikštelė.

Jei žiūrėti ne suporuotas su savo išmaniojo telefono arba jie prarado ryšį, “Bluetooth” piktogramą mirksės. Jei per pusvalandį “Bluetooth” ryšys, negali būti nustatyta, Bluetooth modulis automatiškai išjungia taupyti. Jei reikia, galite ją išjungti rankiniu būdu mygtuką su laikrodžiu arba vėl jį įjunkite.

Kai gaunate pranešimus apie įvykius iš savo išmaniojo telefono mirksi piktograma pranešimų ar skambučių, ir žiūrėti kelis kartus tarnavo garso signalus, kurių tipas “PI-Pi-Pi”, kaip senas geras elektroninis. Vibracijos šiame modelyje.

“Dials” gali būti įjungtas paspaudus režimo mygtuką. Įsakymo yra kalendorius, pakopų skaičius, sudegintos kalorijos, atstumas, signalizacija, sustabdyti laikrodį (tai gali būti valdomas

tiesiogiai iš valandas), temperatūra, aukštis virš jūros lygio ir UV indeksą.

Gamintojas teigia, kad laikrodis yra laukimo režime į aktyvią veikseną į 8 mėnesių.

Aš, kaip jūs žinote, pati laikrodis ant rankos, o ne dėvėti, bet jie buvo suporuotas su išmaniuoju telefonu, o už bandymą maždaug per savaitę jie persikėlė mane kuprinė. Per šį laiką, atsižvelgiant į programos, laikrodis neteko tik 4% mokestis. Nežinau, kaip tiksliai šis rodiklis gali būti vertinami pagal jų realiame gyvenime, tai yra įmanoma, kad mokestis gali mažėti ne tiesiškai, o ne visada tas pats baterijos, bet net ir su šiuo rezultatu laikrodis truks ilgiau nei 6 mėnesius, kuris yra jau gana geras rezultatas.

Tačiau gamintojas teigia, apsaugos laipsnis IP68 buvimą ir, kaip tikimasi, be problemų buvo išbandytas vonios kambaryje.

Programos h4>

App laikrodis galima atsisiųsti į PlayStore, tai vadinama FundoBracelet.

Norėdami paleisti privalo registruotis per app naudojant elektroninį paštą.

Tai galima įtraukti savo ūgį, svorį ir gimimo datą.

Nustatymų meniu:

Galite pasirinkti vieną

iš programų perduoti pranešimą signalą ir nustatykite žadintuvą.

Paraiška turi du pagrindinius ekranus: informacija apie veiksmus, kartu su juos lydinčiais parametrų ir informacijos apie miego, taip pat yra istorijos poskyris

.

Apibendrinant h4>

Apskritai, tai yra gana įdomus modelis su savo privalumais (baterija ir saugumą) ir trūkumus (ne vibracija, o išvaizda ventiliatorių). Jie bus požiūris į miestą kaip “gyventojų” ir žmonių, kurie, pavyzdžiui, dažnai eiti pėsčiomis.

Jei nebūtų atgrasomos jų žiaurumo (ir jų draugai gali pasakyti, kad kai kurie žmonės, atvirkščiai, kaip panašios konstrukcijos), šis modelis gali būti laikomas gana pirkimą, ypač dėl to, kad kaina, kurią jie turi ant pigios kinų lygio Apyrankės su ekranais.

Norėdami pamatyti dabartinę kainą & amp; pirkti laikrodžiai parduotuvė DT Nr.I oficiali parduotuvė prekybos aukšte Aliekspress.

Ačiū už Jūsų dėmesį ir pamatyti jus greičiau!

About Dora Stankevičiūtė 137 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.