Silane Guard – skysto stiklo, nuomonės, kur pirkti kaina,, vaistinė, tai verta?

[Total: 0    Average: 0/5]

Ačiū mokslo pasiekimus bei intensyvios plėtros automobilių pramonei, technologai pagamino unikalų naują medžiagą – skystos silano stiklo apsauga. Į mažiau nei penkerius metus dangos įgijo kulto statusą. Produktas galėjo vertiname vartotojus beveik visame pasaulyje.

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

produktas yra naudojama siekiant sukurti apsauginę plėvelę ant kūno paviršiaus ir yra siejamas su dvikomponetę kompozicijų kategorijas. Sumaišius, medžiaga nėra saugomi. Todėl, jei operacijos metu yra daug tirpalo, jums reikės prisitaikyti, kitaip jis bus sukietėja.

ppe bright coe up1 1 Silane Guard  skysto stiklo, nuomonės, kur pirkti kaina,, vaistinė, tai verta? Taigi ar produktas

Taikyti silano Guard skystojo stiklo išimtinai dažymas paviršiaus komponentų kūno tikslu. Produktas yra taikomas srityse, kurios neleidžia dulkes ir tiesioginį ultravioletinių spindulių. Žemoje temperatūroje draudžiama naudoti mišinį. Taip pat prieš taikant makiažas, jums reikia atlikti bandomąjį taikymą mažo ploto.

Kas Draudžiama padengti su skysčiu:

 • elementai, susidedantys iš plastiko;
 • detalės raižyti ant jo, arba chromo;
 • bamperis;
 • Gaburici, žibintai, šoniniai, Windows ir kitų stiklo gaminiai.

Jei į procesą Wilson silano apsaugos netyčia nukentėjo vieną iš šių objektų, kaip įmanoma greičiau nuvalykite plotą valyti drėgnu skudurėliu. Valant rekomenduojama naudoti pluošto arba minkšta kempine.

Tuo užbaigimo kūno reikalaujama, kad artimiausioje ateityje padaryti poliravimo automobilį į kambarį, kur yra gera ventiliacija arba Windows daug, kad galima atidaryti vėdinimui danga laiką. Atminkite, kad cheminė medžiaga poveikis atsiranda iš karto po to, kai konteinerio angą. Laikyti skystas stiklas automobiliams Willson silano apsaugos atvirame draudžiama. Po to, kai taikymo, liekanos nėra naudoti pakartotinai.

ppe keybord brekft crey1 Silane Guard  skysto stiklo, nuomonės, kur pirkti kaina,, vaistinė, tai verta? Jei po to, kai naudojant kairėje sudėtį, dar kartą ji nėra naudojama

Saugojimo uždaromos konteinerius rekomenduojama patalpų, kur temperatūros intervalas yra ne didesnis kaip 40 ° C naudojimą. Jūs taip pat turėtų neleidžia užšaldymo mišinio. Norėdami išvengti nuotėkių, turėtumėte įrašyti medžiagą į vertikalioje padėtyje ir vengti tiesioginių saulės spindulių. Po to, kai naudojant visą sudėtį, skysto stiklo silano apsaugos konteineris yra naudojama.

Kas yra skystasis stiklas silano apsaugos

Medžiagos kompozicija apima šiuos komponentus:

 • polimerų elementų, kuriuos silano;
 • naftos tirpiųjų komponentų;
 • elementas, kuris prisideda prie kietėjimo.
>>>>  Viatonica - originalūs produktai, pirkti dabar, atsiliepimai, kaina

Maksimalus tarnavimo laikas produkto nuo pagaminimo datos yra 5 metai.

Kas įtraukta Wilson apsauga:

 1. Butelis su skystu stiklu Automobilio Willson silano Guard.
 2. Į aplikatoriaus kempinėlė, kuri yra paraiškos sluoksnis.
 3. Ten servetėlės ​​yra skirtos sunaikinti.
 4. Jei norite užtikrinti, kad gaminys nėra pakenkė pakuotėje oda yra apsauginis latekso pirštines.
 5. Be to, privaloma instrukcija išsamiai visas procedūras, kad galima padaryti su medžiaga.

Naudojimo instrukcija silano Guard

Paprastai, poliravimo procesas automobilyje užima daug laiko, o poliravimo rezultatas negali pateisinti lūkesčius. Po purškimo produktą, būtina ne pagreitinto tempo patrinti skystį į kūną, kuris reikalauja daug pastangų paviršiaus.

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

Kalbant apie produkto Silangan, ši medžiaga yra gana paprasta. Čia pagrindinis dalykas stebėti visas gamintojo instrukcijas. Pirmiausia, jums reikia atidžiai nuvalykite kūno paviršių ir leiskite jam išdžiūti.

Kaip veikia kūną po poliravimo stiklo

Pažymėtina, kad pasiekti geriausią išvaizdą automobilio prieš taikant produkto naudoti dirbtinį molį iš to paties gamintojo. Vartotojų nuomonė apie skysto stiklo su auto paskirstyti, kad purškiant skystį labiausiai patogiai esant 25-30 ° C temperatūrai ir be tiesioginio poveikio ultravioletinių spindulių. Esant tokioms sąlygoms, mišinys pasiekia minkštą nuoseklumą ir sukietėja taip greitai.

Vienas komponentų sudėtis yra rekomenduojama taikyti iš karto visą kūną, ir individualiai – pirmieji sparnus, tada durys, Hood ir pagaliau stogo. Taigi tai yra įmanoma, kad būtų išvengta nepatogumų šiame procese, galutinį etapą poliravimo.

Žingsnis po žingsnio instrukcijas silano apsaugos

 1. Dėvėti apsauginę ekipiruotę ir pirštines.
 2. Atsargiai RUB sausu audiniu be pūkelių paviršiaus, kuris yra skirtas dirbti.
 3. Paruoškite aplikatorių, tada taikyti jiems monolitinis sluoksnis medžiagos. Negalima taupyti ant produkto, danga turi išmokti mesti be tarpų.
>>>>  Awaderm Akys -? Krumpliaračiai ir kaina, tai verta, kur pirkti,

Labai svarbu atkreipti dėmesį į aplikatoriaus veidų, vienas iš jų turi pilką spalvą, antrą balta. Jis yra padengtas su pirmosios pusės.

 1. Kitas, patrinti skystojo stiklo kūną. Padaryti minkštas judesius be didelį spaudimą. Svarbu nuvalykite visą paviršių.
 2. Pasibaigus apsaugoti organizmą kūrimas turėtumėte palaukti apie 7-10 minučių, kad sluoksnis yra visiškai išdžiūvo. Kai paviršius įgyja baltas, šiek tiek nuobodu spalvą, galite pereiti į kitą etapą.
 3. blizgesį ir putojantis poveikis skiriamas transporto priemonės apliejimo padengtas paviršius silano Guard (silano), speciali audinio, kuris ateina su skysčiu.
50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

Vienas paketas silano apsaugos skystas stiklas pakaks 3-4 programų modelio vidutinio dydžio sedanas. Po poliravimo nerekomenduojama atlikti bekontaktis valymo iki vienos savaitės. yra reikalaujama, ši laikotarpiu, siekiant užtikrinti, kad sluoksnis įgijo norimą tankį ir yra pritvirtinta prie automobilio paviršiaus.

ppe juice ppe beverge1 1 Silane Guard  skysto stiklo, nuomonės, kur pirkti kaina,, vaistinė, tai verta? Jei visiškai laikytis visų nurodytų naudotojo vadove Wilson skystojo stiklo taisyklių, produktas nuolat bus 1 metai arba 22 varikliu.

Danga turi dirt-, vandens – ir purvo atbaidantis

Pažymėtina, kad apsauginis medžiaga gali būti taikomas vienas toje pačioje vietoje kelis kartus gauti daugiasluoksnės struktūros. Dažnai tokių produktų gamintojai teigia, kad kitas sluoksnis gali arba negali pareikšti jokio rezultato arba pakenkti ankstesnio. Su skystas stiklas silano apsaugos viskas visiškai neteisinga, danga gali pagerinti apsaugos lygį ir kad blizgučiai poveikį.

Kurdami daugiasluoksnį apsaugą turėtų būti saugomi laiko intervalą, pritaikius kiekvieno sluoksnio. Laikas reikalingas galutinio apdorojimo. Tarp pirmojo ir antrojo intervalas turėtų būti ne mažiau kaip 12 valandų, tarp 3-4 -. 24 ir taip toliau

privalumai ir trūkumai skystis silano stiklo Guard

Skystas stiklas silano apsaugos yra daug teigiamų aspektų, svarbiausi privalumai vartotojams yra šie:

 1. Ekonomiškas vartojimas. Viename buteliuke 95 ml pakaks 3-4 sluoksnius ant vieno keleivinių transporto priemonių taikymo.
 2. produktas, be apsauginę funkciją, tačiau tarnauja vandenį atstumiantis, kuris apsaugo nuo korozijos.
 3. skystis yra lengva taikyti, yra fiksuota ir sudaro vienodas, monolitinis sluoksnis, net jei ji turi būti taikoma 5 kartus.
 4. palyginti su tuo pačiu medžiagų, skystas stiklas silano apsaugos vidutinė vertė …., kai kitų produktų iki ….
>>>>  FungaFix - originalūs produktai, pirkti dabar, atsiliepimai, kaina

kaina

Vartotojai taip pat pažymėjo, į blizginimo trūkumus:

 1. Atidarius butelį, reikia naudoti visą dalį, nes jis greitai tampa netinkami.
 2. Neįmanoma valdyti automobilį po atviru dangumi, dulkės yra sunku pasiekti gerą rezultatą. Tik uždaroje patalpoje, mašina atrodys puikiai.
 3. Produktas nėra atstovaujama toje laisvos prekybos, bet galima užsisakyti internetinėje parduotuvėje kosmetika. Parduodu jiems EUROPEN platintojai Kinijos interneto Aliexpress ir privačių mediatorių.
Dora Stankevičiūtė
About Dora Stankevičiūtė 137 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.