FungaFix – originalūs produktai, pirkti dabar, atsiliepimai, kaina

FungaFix - originalūs produktai, pirkti dabar, atsiliepimai, kaina
[Total: 0    Average: 0/5]

Pastaraisiais metais agronomai pastebėjau tendencija sumažėjo derlius, ryšium su cheminių pesticidų naudojimo, kuriame sugadinti abu augalus ir aplinką. Pernelyg toksiškų narkotikų išversti į neigiamus ir net pavojingų pasekmių.

Taip pat, jūs sukūrėte kitą tendenciją – biologinis apsaugos. Jis yra pagrįstas, yra ekologiškos medžiagos saugūs žmonėms, natūrali aplinka. Tarp jų viena iš populiariausių fungicidų “FungaFix”.

Šis straipsnis bus kalbėti apie tai, kas yra narkotikas ir kaip

jis veikia ant augalų.

Kas yra įtrauktas į šio narkotiko FungaFix sudėtis

Ištaisyti biologinės kilmės prevencijai ir gydymui daugelio augalų ligų. Fungicidas sukurtas remiantis šarminis ekstraktas

aviatorandyk mikroorganizmų, kurie turi fungicidinį, antimikrobinis ir antivirusinį poveikį floros patogenul kenksmingi augalams.

sudėtis, tikslas ir metodas įtaka augalams

Tuo vaisto šerdies yra grybų ekstraktas Ganoderma. Veiklioji medžiaga prasiskverbia į ląsteles ir sukelia augalų aktyviai sintetinti apsaugos fermentų – gliukanazės, chitosanase, chitinase. Šie junginiai turi aukštą žalingos gebėjimą prieš kenksmingų mikroorganizmų. Kitaip tariant, FungaFix padeda vien veido kenkėjišką invazija augalus.

Dėl savo sisteminio poveikio, fungicidas įsiskverbia į audinius, sudaro patikimą ir ilgalaikį apsaugą.

Narkotikų mobilizuoja ne tik augalus kovoti su patogenais, bet ir stimuliuoja medžiagų apykaitos procesus aktyvavimo, tai yra, veikia kaip augimo reguliatorių.

selektyvus poveikis mikrofloros leidžia sunaikinti patogenus, bet išsaugo teigiamą dirvožemio organizmams. Tai užtikrina trigubos poveikį:

 • prevenciniai ir gydomieji poveikis fungicidas,
 • gyvybinių procesų aktyvavimo visoje vegetatyvinio laikotarpį
 • tobulinimas dirvožemio mikroflorai.

narkotiko savybės tokios, kad jis gali būti naudojamas bet kuriuo augimo ir derėjimo pasėlių etape. Ji suteikia veiksmingą apsaugą nuo pavasario iki vėlyvo rudens. Vienintelė sąlyga – oro sąlygos

.

vaistas turi tokius neginčijamų privalumų:

 • Dėl natūralios kilmės, reiškia ekologiškas priemones.
 • turi apsauginį, skatinti ir dezinfekavimo savybių.
 • Stabiliziruemost vandens balansas, kuris suteikia visą SAP ir maitinimas.
 • pagreitina medžiagų apykaitą, stiprina imuninę sistemą, gerinant augimo, žydėjimo ir vaisių. Rezultatas pagerėjo pasėlių kokybė, sveiki vaisiai yra dideli, sultingi ir skanūs.
 • Daržovės, vaisiai ir uogos galima valgyti kitą dieną po gydymo.
 • gerai eina su daug biologinių gynimo ir organinių papildų.
 • turi teigiamą poveikį dirvožemio mikroorganizmų sintezės humuso
 • Ar nepavojinga žmonėms, augalų, paukščių, gyvūnų ir vabzdžių. Atkreipia dėmesį į ketvirtą klasę toksiškumo, tai yra visiškai nekenksmingas naudoti ir nereikalauja asmenines apsaugos priemones.

Forma gamybos ir lygiaverčio pakeitimo FungaFix

originalų produktą, pagamintą pagal “klubo ekologinės žemdirbystės” globoja, kaip matyti iš atitinkamo ant pakuotės yra logotipas.

Neseniai populiarumas “FungaFix” išaugo tiek, kad yra būtina skubiai plėsti gamybą. Daugelis įmonių gamina fungicidas įvairių formų:

 • Kaip gelio koncentrato, arba
 • tamsiai rudas skystis.

Užpildymo suma svyruoja nuo kelių mililitrų sandariose pakuotėse, 1 litro plastikinių butelių (buteliai).

lyderė narkotikų gamybai -. Pirmaujančių cheminių žemės ūkio įmonių Ukrainos, viena iš jų “, Mikatan”

Produktai yra plačiai paplitęs ne tik

NVS šalių, yra viena iš populiariausių teisių gynimo Vokietijoje. Ypač vertinama ekologiškų produktų Specializuoto ūkininkavimo įmonių auginimui.

fungicidas yra dviejų versijų :

“FungaFix – N”

Ar:

· gydyti sėklų prieš sėją,

· nuo Svogūnėliai, gumbai, šakniastiebiai daržovių ir dekoratyvinių augalų apdorojimas prieš sodinimą,

· laistymo daigai iš juodųjų kojų,

· apsauginis drėkinimo daržoves po šaknų į žemę,

· šaknis priėmimo dėl dirvožemio pagal vaismedžių, uogų krūmų, vynuogių tobulinimo

“FungaFix – Į”

yra naudojama.:

· profilaktikai apsaugos visų augalų visą auginimo laikotarpį nuo lapų rūšių iki derliaus nuėmimo.

“FungaFix N neleidžia infekcijai augalai:

 • nuo šaknų puvinio,
 • sniego pelėsiai,
 • amaras,
 • šašas
 • daug veislių rūdžių ir vietoje.

Mikroskopiniai sporos patogenų, sukeliančių būtų saugomi sėklų ir gali sudygti daigumas metu. Norėdami to išvengti, laikykite tvarstį, mirkant sėklas prieš sėją.

įrankis yra tinkamas ne tik sėklų reprodukcijai, bet vegetacinių. iš fungicidų

tirpalu išgelbėjo dezinfekcijai auginiai, prieš nusileidžiant ant šaknų

.

“FungaFix” yra efektyvi profilaktinė priemonė, kuri apsaugo nuo daugelio ligų, kurios yra pavojinga sodinukai ir jaunų sumedėjusių augalų. Narkotikų naudojamas mirkant auginiai ir atvirą šaknų sistemą prieš sodinant medžius, krūmus, vynmedžius. Ateityje, dabartinis apdorojimas gali būti sumažintas iki sistemingai purškimo karūnos.

Suderinamumas su kitomis apsaugos FungaFix

Jei “FungaFix N pirkimo nepavyko, galite pakeisti” FungaFix “.

Abu porūšis kartu su kitais biologiniais veiksniais, pavyzdžiui, bioinsecticides, ir gali prisijungti mišiniuose. Vienintelė sąlyga papildo narkotikų neturėtų rūgščios reakcijos, pavyzdžiui, aplinka kenkia šio fungicido.

Install suderinamumą gali būti iš anksto tiriamosios medžiagos. Kiekviena su narkotikais ištirpinamas atskirai. Tada supilkite į dubenį. Jei ryšys yra sėkmingas, be nuosėdų ir dribsnių, tada apsauga gali būti naudojami vienu metu.

Jei jaučiate įtartinus simptomus, derinys, turėtų būti atsisakyta.

Vartojimo instrukcija – paruošimas darbui laikas ir tvarka įvedimo vynuogių priežiūros

Bendrosios gairės

 • Sezono apdorojimo laikotarpis yra nustatomas pagal meteorologinių sąlygų. Atsižvelgiant į vaisto pavasarį pradėti naudoti, kai medžiai žydi lapus. Jei pirmą kartą pradeda žydėjimą, tai nebus kliūtis į gydymą. Narkotikų nesikiša augalų apdulkina bitės, nes ji yra visiškai saugūs jų.
 • Signalo prevencinio apsaugos

  pradžia yra šaltas pavasaris oras, su didelės drėgmės, didesnis nei 70% ir ilgas lietus. Tokiomis sąlygomis, purškimo turėtų pradėti iš karto, nelaukiant simptomų ligos atsiradimo.

 • Darbo reikalavimai -. Lietaus neturėtų būti per dieną prieš gydymą ir vieną dieną po to, kai
 • palankiausias laikas dieną tvarkymo ir vynuogių ryte, kai rasos kris, ar ne saulelydis vakaras.
 • Tirpalas yra tolygiai taikomas lapų, naudojant bauda objektyvą paviršiaus.

naudoti FungaFix N

 • už sėklos, prieš sėją gydymo rekomenduojama esant 1 koncentracijos tirpalas ruošiamas “FungaFix N”:. 1, tai yra, narkotikų ir vandens, turėtų būti imtasi vienodo dydžio
 • 20 ml darbinio tirpalo yra pakankamas purškimo iš 1 kg sėklų. Sėkla medžiaga yra purkšti, naudojant purkštuvo su bauda antgalio.
 • apdorota sėkla turėtų būti sėjami ne vėliau kaip per dvi savaites.

Kai sėklos beicavimas su vaisto “FungaFix N”, kitų fungicidų nerekomenduojama.

ypatumai mokymo “FungaFix” ir su juo dirbti

Drėkinimas sodinamoji medžiaga h4>

Prieš sodinimo ūglių šaknų, jie yra dedamas į tirpalą, sudarytą iš “FungaFix” paruošti nuo 100 g produkto 5 litrų vandens. Sodinamoji medžiaga stovėti 8 -12 val. Prieš sodinimą, džiovinti natūraliu būdu, per jautrūs vietoje, o ne saulėje.

Dėl šios schemos, gydytų vynuogių sodinukai prieš sodinant į atvirą žemės.

Prevencinė šaknis laistymo h4>

Kitą dieną po to, kai iškrovimo, vynuogių laistomi su tirpalu, “FungaFix” – 100 g per 10 litrų vandens. Jei daigai nėra iš anksto mirkyti, tada laistymo atliekamas iškrovimo metu.

Po šaknų priėmimo pakartotinio po 8 – 10 dienų po pirmojo. Su tuo pačiu intervalu, planuoja trečią gydymo. Tai bus galutinis taikymo fungicidu profilaktinio apsaugos vynuogių, iš oidium (miltligės vynuogių) ir miltligės (pūkuota miltligė vynuogių) schemą.

Dėl specialisto nuomonė

2005 dėl Krymo vynuogynai pagrindu “Pažanga” buvo lyginamoji eksperimentas ant įvairių narkotikų vartojimo apsaugoti vynuoges nuo oidium. EM>

 • Vienas eksperimentinis sklypas buvo gydomi fungicidas “FungaFix B2
 • Kitos cheminės narkotikų “Netrukus” → kaip taikyti
 • Trečia, kontroliuoti, nebuvo atliktas jokios apsaugos.

Rezultatai: EM>

 • Svetainė, kuris nebuvo atliktas gydymas, buvo užsikrėtę oidium 96%,
 • Po keturių gydymo “FungaFix”, kokybė ir kiekis derlius buvo apie tą patį, palyginti su septynių vieną kartą purkšti vynuogių chemijos

Taigi, cheminių trąšų, be abejo, nuo siekiant efektyvumo ir saugos požiūriu privalumai. EM>

Be to, dar naudai “FungaFix” argumentas -. Savo mažesnėmis sąnaudomis per visą išlaidų apsaugoti vynuoges nuo cheminių agentų

F. W. Bobylev
direktorius UAB “Agrofirma” Progress “Dzhankoy viskozė, AR Krymas. Em>

Atsiliepimai iš patyrusių augintojų ventiliatoriai FungaFix

 1. Savva Ivanovičius (S. iš Morozovychi, Voluinės sritis, Ukraina)

Vynuogynų yra gydomi fungicidas “FungaFix” kas 2 savaites. Naudai narkotikų gali sukelti tokius argumentus. Jis gali būti naudojamas bet kuriuo augimo krūmų etape, net žydėjimo metu. Grybelinės ligos juda per greitai, tik keletą dienų gali greitai plisti per vynuogyną. Įsitikinęs, kad vaistas geriau taikyti iš anksto. Žinoma, jei nėra lietaus, kitaip laikas ir pinigai bus švaistomi.

 1. Kirilas Petrovič (p. Znamenskoye, Rostovas sritis)

Kad man vynuogių tiek, auginami tik dėl savo šeimos. Mums svarbu ne tik vynuogės, tačiau jos gerai mums ir mūsų vaikams. Kovoti su pasirinkta ligos “FungaFix”, ir nė karto jis nebuvo nuvilti. Uogos prinoksta sveiki, be cheminių medžiagų.

About Dora Stankevičiūtė 137 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.